0464 212 23 77

bilgi@bizimailemizrehabilitasyon.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:40

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Ailemiz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak; özel eğitim gerektiren öğrencilere mevcut kapasitelerini geliştirmeyi ve en üst düzeyde kullanmalarını sağlamayı, topluma uyum süreçlerini ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi, onlara bağımsız yaşama becerilerini kazandırmayı amaçlamaktayız. Biz kurum olarak bunları gerçekleştirmek için varız ve yanınızdayız. 

 

Kurumumuz; kendi alanında uzmanlaşmış güler yüzlü eğitim kadrosu ve çalışanları ile birlikte, öğrencilerimize özel eğitim yöntem ve tekniklerini kullanarak hizmet vermektedir.

 

Eğitim ortamımız öğrenci ve velilerimizin her türlü eğitim ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte donatılmıştır. Eğitim ve öğrenme ortamının öğrenci üzerindeki olumlu etkisinin farkındayız. Bu amaçla müstakil binayı tercih ederek, fiziki ortamımızı ferah ve her türlü eğitim ihtiyacına cevap verecek nitelikte düzenledik. Kurumumuzda özel eğitim alanında ihtiyaç duyulabilecek bütün eğitim materyallerini güncel bir şekilde bulundurmaktayız.

 

Öğrenci ve velilerimizin kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebileceği eğitim ortamı oluşturmak için tüm çalışanlarımızla birlikte hassasiyet göstermekteyiz. Öğrencilerimizin güvenliği için kurumumuzun bahçesi ve koridorları aralıksız olarak güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

 

Kurumumuzda Rehberlik Araştırma Merkezince yapılan tanılama **özel eğitim kurulu***süreci sonunda destek eğitimi alması uygun görülen öğrencilerimizin eğitim giderleri Milli Eğitim Bakanlığınca karşılanmaktadır. Bu öğrenciler kurumumuzca kayıtları yapıldıktan sonra Bireysel eğitim planları hazırlanmakta ve bu plan doğrultusunda eğitimlerini sürdürmektedirler. Bu öğrencilerimize ücretsiz servis imkânları sunulmaktadır.

 

Velilerimize yönelik olarak Aile Rehberliği hizmeti, özel eğitim uygulamaları ve öğrenciye yaklaşım yöntemleri hakkında bilgiler, özel eğitim alanında her türlü bilgilendirme ve yönlendirme hizmetleri ücretsiz verilmektedir.

 

Öğrencilere Sağlık raporu ve RAM raporu alınma sürecinde velilerimize bilgilendirme ve servis desteği sağlanmaktadır.

 

Unutulmamalıdır ki her birey birbirinden farklı bedensel ve zihinsel özelliklere sahiptir. Bu özellikler onun farklılığını ortaya koymaktadır. Bizler kurum olarak bunun bilincinde olup öğrencilerimizin yaşam becerilerini en üst düzeye ulaştırmak için hizmetinizdeyiz.

 

Sevgi ve saygılarımla…

 

Hatice GÖZCÜ

BİZİM AİLEMİZ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Kurum Müdürü

Portakallık Mah. Doğan Sok. No:20 (Opet Akası) MERKEZ / RİZE
0464 212 23 77
0555 974 05 07 - 0506 407 75 93
bilgi@bizimailemizrehabilitasyon.com
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.